Targi INNOFORM® 2024 to jedyne takie wydarzenie w Polsce adresowane do branży formierskiej, organizowane w sercu polskiej Doliny Narzędziowej – Bydgoszczy. Rokrocznie odwiedzane przez właścicieli, kadrę zarządzającą i techniczną, wykorzystujących technologie obróbki narzędziowej i przetwórstwa tworzyw sztucznych w zakładach produkcyjnych.
Największym atutem imprezy jest szeroka oferta Wystawców, którzy prezentują swoje najnowsze produkty i usługi dla branży. Równie istotny jest program merytoryczny, na który, jak co roku, złożą się dyskusje na najważniejsze dla branży tematy. Dużą popularnością cieszy się Strefa Usług Przemysłowych. To propozycja szczególnie polecana firmom, które świadczą usługi w zakresie produkcji form, obróbki materiałów, regeneracji narzędzi czy remontów maszyn i posiadają wolne moce produkcyjne oraz … są gotowe przyjąć nowe zlecenia!
VI edycji Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM® 2024 towarzyszyć będzie ciekawy i merytoryczny program branżowy.
W pierwszy dzień wydarzenia 16 kwietnia odbędzie się Konferencja „Recykling tworzyw w gąszczu regulacji. Jeszcze szczytna idea czy już utopia”, podczas której omówiony zostanie temat recyklingu. Poruszona zostanie kwestia wymagań związanych z ochroną środowiska i regulacji wpływających na działalność i dalszy rozwój branży tworzyw polimerowych.
Kolejny raz w ramach Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM® 2024 odbędzie się Giełda Kooperacyjna.. Tego rodzaju spotkania B2B zostaną zrealizowane w formacie hybrydowym: w formie stacjonarnej drugiego dnia targów 17 kwietnia w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym, a trzeciego i czwartego dnia 18-19 kwietnia w formie online poprzez platformę match-makingową.
Giełda kooperacyjna to świetna okazja do nawiązania relacji biznesowych z nowymi partnerami z branży, ale i znalezienia klientów dla oferowanych produktów lub usług. Przedsiębiorcy mogą porozmawiać o możliwościach współpracy, wymieniać doświadczenia i dyskutować o najnowszych rozwiązaniach.
Udział w giełdzie jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona. Rejestracja na spotkania B2B jest obowiązkowa. Organizatorem giełdy jest Ośrodek Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.
Dostęp do reprezentantów sektora narzędziowo-przetwórczego z całego świata nigdy nie był tak prosty!
Jak wziąć udział w giełdzie?
Krok 1 Rejestracja na stronie b2match.io i utworzenie wizytówki swojej firmy
Uczestnik ma tu możliwość zaprezentowania swojej oferty, podkreślenia obszarów, w których działa i w których chciałby nawiązać relacje biznesowe.
Krok 2 Umawianie spotkań z potencjalnymi partnerami lub klientami.
Wystarczy zapoznać się z wizytówkami innych firm z całego świata i zaprosić ich na spotkanie – godzinę i dzień spotkania uczestnicy ustalają samodzielnie, tak by pasowały do ich harmonogramu spotkań.
Szczegółowe informacje:
Michał Gotowt
tel. +48 690 950 018
e-mail: michal.gotowt@tarr.org.pl
Karolina Gzubicka
tel. +48 (56) 699 54 81
e-mail: karolina.gzubicka@tarr.org.pl
”Program na rzecz jednolitego rynku (Single Market Programme) oraz ze środków Programu rządowego „Udział Polski w części COSME Programu na rzecz rynku wewnętrznego, konkurencyjności przedsiębiorstw, w tym małych i średnich przedsiębiorstw, dziedziny roślin, zwierząt, żywności i paszy, oraz statystyk europejskich (Programu na rzecz jednolitego rynku) w latach 2022–2028”.