Zapraszamy do udziału w wyjątkowej listopadowej mini serii webinarów AutomationTalks z udziałem firm B&R, ABB.
Podczas spotkań:
- Poznasz gotowe rozwiązania, które poprawiają wskaźniki procesów produkcyjnych, zwiększają wydajność i optymalizują procesy przy zachowaniu wysokich standardów i oszczędności kosztów
- Zainspirujesz się, a my pomożemy Ci zrozumieć, w jaki sposób można dotrzymać kroku wyzwaniom branży, galopującemu rynkowi i konsumentom
- Zobaczysz bieżące trendy technologiczne w tym B&R, ABB i autorskie rozwiązania producentów maszyn
- Poznasz potencjalnego wykonawcę dla własnych pomysłów i potrzeb
- Zobaczysz możliwości, jakie możesz wdrożyć w swojej branży
- Weźmiesz udział w sesji Q&A z przedstawicielami firm – producent maszyn, ABB, B&R.
Integralną częścią wystąpienia producentów maszyn, będzie komentarz dostawców automatyzacji i robotyki – firm B&R i ABB. W ten sposób uzyskasz całościowy obraz projektu automatyzacji linii produkcyjnej – od koncepcji po komponenty i robotykę.
Sprawdź szczegóły poniżej i zarejestruj się: link
Studium przypadku linii produkcyjnej do produktów płynnych – produkcja na żądanie,
16.11.2021, godz. 10:00-11:00
Zarejestruj się: link
Cleanline to zintegrowany system zrobotyzowanych modułów w formie kompaktowej linii produkcyjnej stworzonej zgodnie z koncepcją Przemysłu 4.0. Linia przynosi takim branżom, jak farmacja, kosmetyka, chemia przemysłowa zupełnie nową dynamikę rozwiązując problem opłacalnej produkcji nisko seryjnej. Cleanline współpracuje z każdym rodzajem opakowań i zamknięć, przy kilkuminutowym czasie przezbrojenia i rozruchu. Jej producent, firma Unilogo Robotics wykorzystała do projektu koncepcję produkcji adaptacyjnej i najnowsze technologie, takie jak system transportowy ACOPOStrak i roboty ABB.
Studium przypadku eliminacji montażu ręcznego w produkcji elementów przewlekanych,
25.11.2021, godz. 10:00-11:00
Zarejestruj się: link
Firma Fitech zbudowała zrobotyzowane rozwiązanie do obsługi procesu formowania i montażu elementów przewlekanych. Projekt ten rozwiązuje problem rosnących kosztów siły roboczej i dużego marginesu błędów w dotychczasowym montażu ręcznym. W realizacji automatycznej stacji zastosowano najnowszą technologię IIoT dla wsparcia użytkownika i zarządzania linią, w tym zarządzania zdalnego. W rezultacie maszyna THT formuje i montuje elementy o niestandardowych kształtach bez konieczności przezbrajania, przyczynia się do ogólnej poprawy wydajności procesu i obniża koszty operacyjne.
Źródło: B&R